Tra 20

14.04.2018.

HNK VRLIKA-NK JADRAN (S) 5:2

Zaslužena pobjeda seniora. Dominirali su tijekom cijelog susreta i stvorili niz dobrih prilika za postizanje zgoditka. Strijelci su bili Teskera (37,55), Bajan (38), Zidar (64), Vukoja (72). Sljedeće kolo seniori su slobodni!

Tra 20

07.04.2018.

HNK VRLIKA-NK VINJANI 0:3

Poraz naših seniora od prvoplasirane momčadi. Moramo napomenuti da smo danas igrali bez dosta standardnih prvotimaca i opet pružili dobar otpor gostima. Gosti su bili bezopasni cijelo prvo poluvrijeme kada im sudac dosuđuje sumljivi kazneni udarac. Do kraja susreta naši momci nisu izdržali i na kraju rezultat 0:3.

Tra 03

02.04.2018.

NK KRILNIK-HNK VRLIKA 2:1

Po jako lošem terenu i jako lošem suđenju poraz naših seniora. Prvo poluvrijeme je završilo rezultatom 0:0, treba istaknuti gredu Mijača iz prvog poluvremena.

opširnije
Tra 03

24.03.2018.

HNK VRLIKA-NK TEKSTILAC 0:0

Remi sa našim susjedima iz Sinja. Seniori nisu odigrali kako znaju, a gosti gotovo da i nisu ozbiljnije zaprijetili našim vratima. Na kraju neriješen rezultat 0:0

Tra 03

17.03.2018.

NK GLAVICE-HNK VRLIKA 3:2

Po vrlo teškom terenu smo vidjeli jako dobru utakmicu. Domaćin je imao više sreće i na kraju odnosi sva tri boda. Strijelci za naše su bili Mijač i Vukoja.

Tra 03

10.03.2018

HNK VRLIKA-HNK TROGIR 2:0

Zaslužena pobjeda naših seniora koji su tijekom cijele utakmice bili bolji protivnik. Strijelci su bili Mijač i Boduljak