Tra 18

15.04.2017.

HNK VRLIKA-NK TEKSTILAC SINJ 5:3

Seniori su u uzbudljivoj utakmici protiv NK Tekstilca slavili rezultatom 5:3. U prvom poluvremenu dominirala je naša momčad no nijedna ekipa nije imala puno prilika.
U 27. minuti nakon ubačaja Mile Zidara iz slobodnog udarca lopta se odbija do Marija Romića koji zabija za 1:0.

opširnije
Tra 18

08.04.2017.

NK ČAPORICE-HNK VRLIKA 1:0

Nezaslužen poraz naše seniorske moočadi, realno bi neriješen rezultat bio najpravedniji. Nespretno smo pogodak primili u 93 minuti.

Treba napomenuti da momčad nije danas bila kompletna, falilo je nekoliko standardni prvotimaca.

Tra 18

01.04.2017.

HNK VRLIKA-NK ADRIATIC 1:3

Poraz naše momčadi usprkos vodstvu od 1:0, gosti okreću rezultat i zasluženo slave 1:3.

Strijelac za našu momčad je bio Bajan, koji je lijepo pogodio iz slobodnog udarca.

Ožu 29

25.03.2017.

HNK VRLIKA-NK TRILJ 6:0

Odlična utakmica naše momčadi i potvrda da se iz utakmice u utakmicu momčad diže, te naznaka dobri igara iz prošle sezone. Vrlo dobro smo ušli u susret, danas najbolji na terenu A. Vicić, gura odličnu loptu za Romića kojeg obrambeni igrač gostiju ruši u kaznenom prostoru, čisti jedanaesterac. Sigurni izvođač je A. Vicić. Nedugo zatim potonja dva opet stvaraju odličnu priliku za gol, koju ovaj put realizira Romić.

opširnije
Ožu 29

18.03.2017.

NK DALMATINAC-HNK VRLIKA 1:2

Zaslužena pobjeda naših seniora. Od samog početka susreta nametnuli smo se na terenu. Rezultat na kraju 2:1 u našu koristi, iako smo propustili još neke izgledne prilike.Strijelac oba pogodka D. Boduljak, koji je ušao sa klupe u nastavku susreta.

Nastupili smo u sljedećom sastavu:

Kelava - A. Kosorčić, Varnica, Radan, Vukoja - Bajan, L. Vicić, B. Kosorčić, A. Vicić - Slavić, Mijač, još su igrali: D. Boduljak, Romić, Jelović, Totić, Gverić

Ožu 13

11.03.2017.

HNK VRLIKA-NK ADRIATIC 4:1

Odlična igra seniora i zaslužena pobjeda. Rezultat je na kraju mogao biti i veći da smo iskoristili sve svoje šanse. Strijelci su bili Slavić, Mijač, L. Vicić, Kosorčić.