Lip 10

U zadnjem, 28 kolu natjecanja 2. ŽNL nogometaši NK Glavica su potpuno zasluženo slavili, te osvojili naslov prvaka. Treba istaknuti da je Vrlika igrala u nešto izmjenjenom sastavu što zbog ozljeda, što zbog kartona.

opširnije
Lip 10

Još jedan remi u gostima. Iako smo na poluvremenu vodili 2:0 i potpuno dominirali na terenu, u drugom poluvremenu smo pali u igri. Domaćin je bolje ušao u drugo poluvrijeme te zasluženo poravnao rezultat na 2:2. S tim je rezultatom utakmica i završila. Strijelci su bili J. Teskera i Turudić.

Lip 10

Kod vrlo dobrog domaćina smo uzeli bod. Igrom možemo biti vrlo zadovoljni, iako je bilo prigoda i za slavlje. Na kraju rezultat 2:2, strijelci su bili Kosorčić i B. Vicić.

Svi 18

16.05.2015.

HNK VRLIKA-NK TROGIR 1912 5:0

Najbolja utakmica seniora u drugom dijelu prvenstva. Momčad Trogira gotovo da i nije zaprijetila ozbiljnije.

opširnije
Svi 18

09.05.2015.

NK POLJIČANIN-HNK VRLIKA 1:3

Odlična utakmica naših seniora nakon dva kola bez igre. U utakmicu smo ušli lošije od domaćina koji je vrlo brzo poveo lijepim pogodkom Marinovića.

opširnije
Svi 04

18.04.2015.

Zaslužena pobjeda domaćina. Seniori nisu iskoristili svoje prilike(Vicić, Teskera). Na kraju rezultat 3:0 za domaćina iako smo zaslužili postići koji pogodak.