Lis 29

27.10.2018.

NK ADRIATIC-HNK VRLIKA 1:1

Danas smo vidjeli vrlo dobru i dinamični igru s obiju strana. Domaćini već u drugoj minuti dolaze u vodstvo preko Bakovića. Ubrzo nakon primljenog gola počeli smo igrati onako kako znamo te smo stvorili dvije izgledne prilike za pogodak (Varnica i Turudić). U 36 minuti Turudić postiže lijepi pogodak nakon još lijepše akcije. U drugom poluvremenu smo malo stali, nismo bili na razini prvoga poluvremena. Na kraju rezultat 1:1 s kojim obije momčadi mogu biti zadovoljne.

Lis 29

20.10.2018.

HNK VRLIKA-NK TROGIR 2:2

Remi naših seniora u vrlo dobroj utakmici s obiju strana. Gosti jako brzo dolaze u vodstvo od 0:2 zahvaljujući jako lošem ulasku u utakmicu naših seniora. Usprkos vodstvu gostiju od 0:2 nismo posustali. u 23 minuti Turudić smanjuje na 1:2, a do kraja poluvremena Varnica postiže za na kraju konačnih 2:2. U drugom poluvremenu smo vidjeli prilika s obiju strana, tako da i mi i gosti iz Trogira možemo biti zadovoljini podjelom bodova.

Lis 29

13.10.2018.

NK TRILJ-HNK VRLIKA 5:1

Težak poraz seniora na uvijek neugodnom gostovanju u Trilju. Bez nekolicine standardnih prvotimaca nismo mogli parirati raspoloženim domaćinima koji zasluženo slave visoku pobjedu. Strijelac za našu momčad je bio Turudić.

Lis 09

06.10.2018.

HNK VRLIKA-NK MRAČAJ 1:2

Danas smo gledali vrlo dobru utakmicu s obiju strana, u koju nažalost sudac Buzov nije bio na visini zadatka. Gotovo je nevjerojatno što je sve dopuštao u igri gostiju koji su već na samom početku utakmice trebali ostati s igračem manje, kada igrač Mračaja Puljiz namjerno udara laktom našeg Slavića kojem puca arkada i navedeni mora napustiti igru zbog ozljede, a gostujući igrač prolazi bez ikakve opomene!

Prvo poluvrijeme smo odigrali odlično, naša obrana je zaustavila gostujuće napadače koji su bili neprimjetni, te smo kontrolirali utakmicu.  U 25 min. A. Vicić krade loptu na sredini terena te odlično odigrava M. Boduljaka koji s lakoćom pogađa za 1:0 i potpuno zasluženo vodstvo na kraju prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu gosti su preuzeli incijativu, naša momčad se prerano povukla te nismo uspijevali iznijeti loptu do napadača. Mračaj postiže pogodak u 75 min. za 1:1, a za konačnih 1:2 nakon loše reakcije vratara Ćorića.

Lis 09

30.09.2018.

NK JADRAN-HNK VRLIKA 5:3

Usprkos vodstvu od 0:3 uspijeli smo ispustiti čistu pobjedu iz ruku. Ekipa je odlično odigrala prvo poluvrijeme, dominirala u svim segmentima igre i povela 0:3 u 42 min. Strijelci su bili dva puta M. Boduljak i A.Vicić. I kada se činilo da kući sigurno nosimo tri boda, momčad kao da je stala i u drugom poluvremenu domaćini potpuno okreću rezultat i slave 5:3.

Ruj 25

22.09.2018.

HNK VRLIKA-NK ČAPORICE 2:1

Vrlo dobra igra i sasvim zaslužena pobjeda naših seniora. Već na samom početku susreta negdje do 15 min. mogli smo postići tri zgoditka iz izglednih prilika Tomića i Boduljaka. Kad ne iskoristiš svoje šanse onda slijedi kazna. Gosti su poveli iz sumljivo dosuđenog jedanaesterca.

Naša momčad tu nije stala već je i dalje stvarala šanse, takvu jednu koristi danas odlični Tomić koji na asistenciju L.Vicića lijepo pogađa za 1:1. S tim rezultatom se otišlo na poluvrijeme. U drugom poluvremenu opet stvaramo šanse i nastavljamo dobru igru. Nakon jednog udarca Tomića lopta se odbija od gostujućeg vratara, a najbrži i najspretniji je bio Varnica koji pogađa za konačnih 2:1 i zasluženu pobjedu naše momčadi!